Модераторы: AFEX, Люга, Tiana, Binaun, ionix
dyaval91 писал(а):Sunt persoana fizica.....pot sa dau in chirie automobilul propriu? Daca da, ce este nevoie sa fac? Ce documente sut necesare?
Elena.alexandru писал(а):dyaval91 писал(а):Sunt persoana fizica.....pot sa dau in chirie automobilul propriu? Daca da, ce este nevoie sa fac? Ce documente sut necesare?
Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1
|
|